Plavby po Vltavě jako originální způsob poznávání Prahy

Chcete zažít netradiční zážitek v Praze? Projížďka lodí po Vltavě je to co hledáte!

Poznávat krásy metropole můžete i bez turistů. Vyměňte přeplněné ulice za pohodlnou palubu lodě. Otevře se vám kouzelná romantika v Praze, kdy proplouváte kolem známých památek. Podle délky plavby a plánu plavby se tak můžete těšit na Karlův most, Tančící dům, Sovovy mlýny, Kampu, Národní divadlo, Žluté lázně a další pražské památky z netradičního pohledu.

Vyhlídková plavba na parníku

Tradičním zážitkem je výletní plavba parníkem v Praze. Snad každé dítě vzpomíná na dobrodružství při plavbě po Vltavě do Zoo Praha. Na parníku se nemusíte se bát nepříznivého počasí, můžete být na otevřené horní palubě nebo se schovat v té spodní kryté. Nevýhodou pro někoho může být větší množství lidí a předem určená trasa plavby. 

Cena na osobu/hodinu je přibližně 290 Kč.

Plavba výletní lodí Explorer = luxus a soukromí za rozumnou cenu

Pokud hledáte něco výjimečného, kdy se budete cítit jako VIP, zkuste plavbu na lodi Explorer. Oproti výletu parníkem si můžete vybírat vlastní trasu, lze ji měnit i v průběhu plavby podle nálady nebo počasí. Na loď se vejde maximálně 10 osob a kapitán, a tak si plavbu můžete užít jen v rámci své skupiny přátel nebo rodiny. Zájemci si mohou loď i vyzkoušet řídit. K dispozici je i více nástupních míst. Explorer má krytou temperovanou kormidelnu i vnitřní vyhřívaný salon a dva záchody. Po domluvě je možné zorganizovat i narozeninové párty, firemní večírky nebo soukromé romantické plavby jen ve dvou i s možností cateringu. 

Cena v případě dvouhodinové plavby a plném obsazení lodi (10 osob) je přibližně 345 Kč/osoba/hodina. 


Mám zájem